top of page
Ekran Resmi 2023-09-26 01.13.17.png

Yapay Zeka-Veri Bilimi Eğitim Kampı
Eğitim Sonrası Destekler 

Katılımcılarla Birebir Görüşmeler

Zoom üzerinde canlı derslerin tamamlanmasından sonra 2 aylık "Bitirme Projeleri" aşamasına geçilir. Bu aşamada eğitmen, dersler haricinde, her katılımcı ile “Office Hours” dediğimiz 10 dakikalık görüşmeler yapacaktır. 

 

Bu bölümde;

 

  • Bilimsel araştırma konuları,

  • Kişisel kariyer için anlaşılmayan konular,

  • Mesleki sorular,

 

hususları  görüşülecektir.

Sertifika

Yapay Zeka-Veri Bilimi Eğitim Kampı, Türkiye/İstanbul’da "AYYILDIZ DANIŞMANLIK"’ın, Amerika Birleşik Devletleri/Los Angeles’ta Yapay Zeka Bootcamp Eğitmeni ZAFER ACAR ile ortaklaşa düzenlediği bir eğitim programıdır.

Sertifika Şartları;

 

1. Devam Zorunluluğu: 16 günlük canlı derslerin en az 14’üne canlı katılım şartı vardır. Ayrıca katılım sağlanamayan 2 günlük derslerin videodan izlenmesi ve ders esansında işlenen projelerin de yapılması gerekir.

2. Proje Bitirme Başarısı: Katılımcı, proje ödevlerinin en az %80’ini başarı ile sonuçlandırması gerekir.

 

Devam zorunluluğu ve proje bitirme başarısı şartlarını sağlayan katılımcılar, sertifika almaya hak kazanacaklardır.

 

Programı başarıyla tamamlamış ve sertifika almaya hak kazanmış katılımcılara, Ayyıldız Danışmanlık logolu ve Zafer Acar imzalı sertifika verilecektir.

Destekler

Katılımcılar, Yapay Zeka-Veri Bilimi Eğitim Kampını tamamladıktan sonra şirketlerde  "Data Scientist" (Veri Analisti) olarak işe başlayabilecek ve "Yapay Zeka" projeleri yürütebilecek düzeyde bilgiye ve proje tecrübesine sahip olacaklardır.

Programı başarı ile tamamlamış ve sertifika almış katılımcılara, Amerika Birleşik Devletleri’nde yüksek lisans yapma veya proje bazlı çalışma veya iş bulma konusunda destek olunacaktır.

bottom of page