+90 212 603 23 23

Sosyal Medyada Biz}

Oğuz SAYGIN-CV

oguz-saygin Oğuz SAYGIN

NLP Eğitmeni, Kişisel Gelişim

 

1952 İstanbul doğumlu olan Oğuz Saygın, Kişisel Gelişim ve NLP uzmanıdır. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olmuştur. Anthony Robbins’in hocası “ilk Master Trainer” Dr. Wyatt Woodsmall’dan eğitim alarak NLP Trainer olmuştur. INLPTA üyesi ve uluslararası yetkili eğitmenidir. Ayrıca Master Trainer Robert Smith ve Debra Wylte ile çalışmalar yapmıştır. 2008 yılında Düşünce Akademisi’ni kurmuştur.

1996’dan beri çeşitli radyo ve televizyon programlarına katılmış, gazete ve dergilerde makaleleri yayınlanmış, yüzlerce dershane, kurum ve şirkete seminerler verip danışmanlık yapmıştır. Akdeniz, Boğaziçi, Dokuz Eylül, Ege, Fatih, Gazi, İstanbul, İstanbul Teknik, Maltepe, Marmara, Okan, Uludağ Üniversiteleri yanında altmışın üzerinde ilde; Almanya, Avusturya, İsviçre, Arnavutluk, Kırgızistan gibi Avrupa ve Orta Asya ülkelerinde eğitimler   vermiştir.

Seminerleri arasında NLP, Düşünce Yönetimi, İletişim ve Sunum Teknikleri,  Takım Çalışması, Yöneticilik ve Liderlik, Hafıza Teknikleri, Stres ve Zaman Yönetimi, Sınava Doğru Yüksek Motivasyon, Sınav Kazandıran Aile ve Eğitimcinin Eğitimi sayılabilir.

Kitaplarında teoriden çok yaşanmış olaylara ve pratik çözümlere yer veren Oğuz Saygın’ın 1998 yılında yazmış olduğu ilk kitabı “Negatif Limanlardan Pozitif Sulara” bugüne kadar 65 baskı yapmıştır. “İnsan İlişkilerinde 4×4’lük İletişim” yeni adı ile “Renklerle İnsanları Tanıma Kılavuzu” kitabı 100.000 adet basılmıştır.Son kitabı “Mevlana Işığında Düşünce Yönetimi” k de büyük ilgi görmeye devam etmektedir.

CV İndirmek İçin TIKLAYINIZ!