+90 212 603 23 23

Sosyal Medyada Biz}

M. Hilmi İÇTÜZER-CV

mehmet-hilmi-ictuzer

 

Mehmet Hilmi İÇTÜZER

Kıdemli Yönetim Danışmanı

 

 

 

İstanbul Üniversitesi Orman Endüstri Mühendisliği bölümü mezunudur. Maltepe Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) dalında yüksek lisansını tamamlamıştır.Profesyonel iş hayatından sonra 2005 yılından beri “Yönetim Danışmanı” ve “Eğitmen” olarak çalışmaktadır.

2005 yılından itibaren kesintisiz olarak 16 yıl süresince çok sayıda danışmanlık projesi yönetmiştir. Farklı sektörlerde 50 den fazla projede kurumsal yönetim, yeniden yapılanma, aile yönetimi, stratejik yönetim, kâra geçirme ve verimlik artırma, marka oluşturma, kalite yönetimi, şirket kurtarma, franchisee ve mağazalaşma, satış ve pazarlama vb. konularda danışmanlık projelerini üstlenmiştir.

Mehmet Hilmi İÇTÜZER profesyonel çalışma hayatı boyunca,  her kademedeki yönetici ve personele,  300’ün n üzerinde seminer vermiştir. Modern işletme yönetimi, profesyonel yöneticilik, Kurumsal yönetim, Stratejik yönetim, pazarlama ve marka yönetimi, Aile Şirketleri Yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, İletişim Eğitimi, İnsan Kaynakları Eğitimi, Süreç Analizi, vb. alanlarda birçok eğitimler vermiştir.

Danışmanlık hayatı boyunca; Gıda, Mobilya, Makine, Otomotiv, Sağlık, Kozmetik, Makine, Lojistik, , Perakendecilik, , Reklam ve Tanıtım, Tekstil, Eğitim, İnşaat, Gayrimenkul, Tarım,  Sivil Toplum Kuruluşları vb. birçok sektöre danışmanlık yapmıştır.

Danışman olarak proje yürüttüğü bazı markalar;  BM makine, Loris parfüm, Öztreyler, Ruslink Lojistiki Mutlu Tekstil, Model Gümrük, Akıncı Ofis, Doğuş Mobilya, Best Orman Ürünleri, Gökler AŞ., Ensar Gıda, Seykoç Alüminyum, Gaysan Mobilya, Ant Medikal, Eroğlu Şirketler Grubu, Çakıroğlu Lojistik, Fidanlı Mobilya, Ören Mobilya, Kartal Ağaç, Barmak Makine, Denko Banyo, Mayem, Çaytaş Ateş Tuğla, Yazlar Kiremit, Selko Ateş Tuğla, Şanver Helva, Özçelikkaya, Yimsan, Zytin Mobilya, Irmak Elektrik, Akmazlar Telekom, Rota Medya, anıt Piknik, BTV, Çimpa Tekstil, Bartın Psikoteknik, Teknik Klima, Topaloğlu İş Elbiseleri, YÇK Koza, Yateks, Bartın Halk Eğitim Merkezi, Karakuşlar, Aslanlar, Sargın Matbaası, Bartın İl Sağlık Müdürlüğü, Payas Belediyesi, gibi pek çok kuruluşta projeler yürütmüştür.

CV İndirmek İçin TIKLAYINIZ!