+90 212 603 23 23

Sosyal Medyada Biz}

Yunus EROL-CV

 

  Yunus EROL

     Yönetim Danışmanı

 

Lisans eğitimini Kırıkkale Üniversitesi ve İstanbul Üniversitelerinin Endüstri Mühendisliği bölümünden birincilik derecesiyle mezun olarak tamamlamıştır. Kültür Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) dalında yüksek lisansını Stratejik Yönetimde SWOT Analizi ve Uygulamaları konulu teziyle tamamlamıştır.

 

Profesyonel iş hayatı boyunca İthalat Mühendisi, Üretim ve Planlama Mühendisi olarak farklı sektörlerde çalışmış olup, 2016 yılından beri Ayyıldız Danışmanlık’ ta yurt içi ve yurt dışı projelerinde Satış ve Pazarlama, Üretim Planlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Depo ve Lojistik Yönetimi, Süreç Analizi gibi başlıklarda “Yönetim Danışmanı” ve “Eğitmen” olarak çalışmaktadır.

 

Danışmanlık yaptığı sürede; Gıda, Otomotiv, Kozmetik, Kimya Sanayi, Franchisee Fastfood, Perakendecilik, Toptancılık, Reklam Ve Tanıtım, Tekstil, Eğitim, İnşaat, Gayrimenkul, Mimarlık, Sivil Toplum Kuruluşları gibi farklı sektörlerde kurumsal yönetim, yönetim sistemleri ve stratejik yönetim benzeri konularda uzun süreli danışmanlıklar yapmış ve eğitimler vermiştir.

 

Danışman olarak proje yürüttüğü bazı markalar; Eyfel Parfüm, Üçel Otomotiv, Mayem Alüminyum, Tunay yapı, Çiğköftem, Nobel, Şms Kopuz, Bubu Tasarım, Yılmaz Kimya gibi birçok kuruluşta projeler yürütmüştür.

 

CV indirmek için TIKLAYINIZ!