+90 212 603 23 23

Sosyal Medyada Biz}

İsa ATEŞ-CV

isa-ates İsa ATEŞ

Endüstri Mühendisi- Yönetim Organizasyon Dr. A.

Uludağ  Üniversitesi  Endüstri  Mühendisliği mezunudur. Maltepe Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) Dalında Yüksek Lisansını “Kurumsallaşma ve Kurumsallaşmada Aile  Anayasası”  konulu    projeyle   tamamladı.   Halen Yönetim Organizasyon alanında Doktora programına devam etmektedir.

Profesyonel iş hayatına Planlama Mühendisi olarak başlayan İsa ATEŞ, 2005 yılından beri Ayyıldız Danışmanlık’ta “Yönetim Danışmanı” ve “Eğitmen” olarak çalışmaktadır.

2014-2016 Döneminde Yönetim Danışmanları Derneği Yönetim Kuruluna seçilerek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ünvanıyla “Üyelerle İlişkiler ve Üyelik Geliştirme Komitesi” ve “Standartlar ve Akreditasyon Komitesi” çalışmalarını yürütmektedir.

Akreditasyonları:

  • CMC (Certified   Management    Consultant     Sertifikal Yönetim Danışmanı), en üstün mesleki standartların varlığını ve mesleki etik yüklenimlere bağlılığı temsil eden, ICMCI (Yönetim Danışmanları Kuruluşları Uluslararası Konseyi www.icmci.org) tarafından onaylanan uluslararası bir sertifikasyon işareti olup, Türkiye’de Yönetim Danışmanları Derneği (www. ydd.org.tr) tarafından verilmektedir.
  • 2011 yılında Ekonomi Bakanlığı Tarafından Eğitmen olarak yetkilendirilmiştir.
  • 2011 yılında Marka Kalkınma Ajansı Tarafından Bağımsız Değerlendirici olarak yetkilendirilmiştir.
  • 2011 yılında Yönetim Danışmanları Derneği üyesi olmuştur.
  • 2011 yılında, Meslek Yeterlilik Kurumu ve YDD arasında yürütülmekte olan Türkiye’de Yönetim Danışmanlarının akreditasyonu ve belgelendirilmesi çalışmasını yürüten ekibin içerisinde yer almıştır.
  • 2008 yılında TSE(Türk Standartları Enstitüsü) ve EOQ (Avrupa Kalite Teşkilatı) tarafından kalite Uzmanı olarak yetkilendirilmiştir.

Halen, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsallaşma Danışmanlığı, Yönetim Sistemleri Danışmanlığı konularında danışmanlık hizmeti ve bu çerçevede eğitimler vermektedir.

Bazı Danışmanlık ve Eğitim Referansları

Özel Sektör: Öztreyler, Sunny Elektronik, Kelebek Mobilya, Hisar Hastanesi, Calinos Holding, Mayem Alüminyum, Özsoy Group, Göçmenler Grup, Gemkon, Okuyucular Grup, Gökler, Etay Giyim, Yelkenciler, Çaytaş, Çakır Ahşap, Mürböy, Bartın Seramik, Yazlar, Örnek Mermer, Doğa Etiket, Topaloğlu İş Elbiseleri, Kemiteks, Kartal Ağaç, Arconta, Türkili Konserve, Türkova, Barmak, Yepsa Plastik, Denko Banyo, Yimsan Makine, Işıklar Tuğla

Hizmet Sektörü: Semerşah, İstanbul Ağaç, Unisbul.com, Aktıp, Yateks, Gündoğar özel Eğitim, Lalegül Özel Eğitim, Çarem Özel Eğitim, Çilek Anaokulları, Semerkand, Ant Medikal, C Tech Bilişim, Irmak Tanıtım, Çelebi Hukuk Bürosu, Sanitem Çevre, Mizan Gıda, Çömeler, Akmazlar İnşaat, Balkaya Pastaneleri,

Kamu Sektörü: Bartın TSO, İl Sağlık Müdürlüğü, Amasra Bld, Bartın İl Özel İdare

Katıldığı Bazı Eğitim ve Seminerler; Yönetim Danışmanlığı Mesleki Beceri Geliştirme Eğitimi, Yönetim Danışmanlığı Etik Yüklenimler Eğitimi, Yönetici Koçluğu ve Liderlik, Profesyonel Yönetici Geliştirme Eğitimi, Stratejik Yönetim Eğitim, Yönetim Bilimleri Eğitimi, Yönetim Sistemleri Temel Eğitimi, İç tetkik Eğitimi, NLP Practitionar Eğitimi, Proje Yönetimi Eğitimi, Stratejik Planlama Eğitimi.

İsa ATEŞ evli ve 2 çocuk babasıdır. İstanbul’da yaşamaktadır.

CV İndirmek İçin TIKLAYINIZ!